قیمت صبا باتری 55 آمپر

قیمت صبا باتری 55 آمپر

09202161918

خرید باطری باکیفیت

قیمت صبا باتری 55 آمپر به عواملی مانند فروشگاهی که از آن خرید انجام میدهید، کیفیت باتری، نوع خودرو و خدمات ارسال و نصب رایگان باتری بستگی دارد.

اگرچه باتری 55 آمپر ساعت صبا اندکی کوچک به نظر می‌رسد، اما نقش بسیار حیاتی در عملکرد خودرو دارد.

این باتری موتور استارت را تغذیه کرده و این اولین و مهمترین قدم برای روشن کردن خودرو شماست.

علاوه بر این، عملکرد باتری تنها به این موضوع محدود نمی‌شود؛ بلکه شارژ نگهداشتن تلفن همراه هنگامی که دینام در حال استراحت است، برق‌رسانی به سیستم صوتی و کنترل‌گر موتور (ECU) خودرو در زمان استراحت دینام نیز به عهده‌ی باتری شماست.

شما میتوانید جهت استعلام قیمت صبا باتری 55 آمپر بصورت شبانه روزی با شماره 09120034135 در تماس باشید.

برای باتری صبا، معمولاً مدت زمان زیست مفید حدود 2 تا 3 سال است که به عوامل متعددی بستگی دارد.

ممکن است قرار گرفتن در معرض گرما به طور طولانی مدت، عمر باتری را تحت تأثیر قرار دهد و همچنین نگهداری و استفاده صحیح از باتری ممکن است مدت زمان استفاده از آن را کاهش یا افزایش دهد.

کدام فرآیند باعث تشکیل سولفات در باتری 55 آمپر صبا می‌شود؟
درون باتری 55 آمپر صبا، که یک باتری سیلد اسیدی است، جداسازی جلوه ای از آبسربی اکسید درون صفحات سربی با ورود اسید سولفوریک ایجاد شده است.

نصف صفحات از ماده ای به نام اکسید سرب ساخته شده است و بار الکتریکی مثبتی دارند، و نصف دیگر از صفحات ساخته شده است و بار الکتریکی منفی دارند و در هر سلول، تعداد صفحات منفی بیشتر از صفحات مثبت است.

هنگامی که انرژی جریان می‌یابد و باتری صبا در حین استفاده انرژی خالی می‌شود، صفحات مثبت و منفی با کریستال های سولفات سرب پوشیده می‌شوند. این ماده زمانی تشکیل می‌شود که سولفات موجود در اسید سولفوریک با سرب موجود در صفحات ترکیب شود.

شما میتوانید جهت استعلام موجودی و قیمت صبا باتری 55 آمپر با ما در تماس باشید.

Loader