قیمت باطری پراید صبا

قیمت باطری پراید صبا

09202161918

خرید باتری خودرو

باطری صبا یکی از برندهای مطرح تولید کننده باطری در ایران است که باطری های خوبی برای پراید تولید می کند.
در متن زیر توضیحاتی در مورد انواع باطری صبا و قیمت باطری پراید صبا را در اختیار شما قرار می دهیم.

صبا باطری برای پراید سه نوع باطری تولید می کند:

1) باطری روغنی MF:
این باطری ها ارزان قیمت اند اما عمر کمتری دارند.ظرفیت این باطری ها از 45 تا 70 آمپر ساعت متغیر است. برای قیمت باطری پراید صبا میتوانید با تماس از فروشنده مطلع شوید.

2) باطری تاپ:
این باطری های پرمیم صبا برای پراید هستند که از الیاژ و صفحات قوی تری بهره می برند.ظرفیت این مدل ها 45 تا 70 آمپر ساعت است.
3) باطری ای اچ ام:
این باطری ها نگهداری راحت تر و عمر بیشتری دارند اما گران تر هستند.ظرفیت این مدل ها 45 تا 75 آمپر ساعت و است.

برای خرید بهترین باطری پراید توصیه می شود از باطریهای ای اچ ام 70 یا 75 آمپر ساعت صبا استفاده کنید.

کارخانه صبا باتری، با تولید باتری های خودرویی خود در برند واریان و دیگر برند های معتبر، توانسته است با کیفیت ترین باتری خودرویی را در نوع اتمی با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه کند. لازم است بدانید که سطح کیفیت برند های متفاوت این کارخانه با یکدیگر متفاوت نمی باشد و همگی دارای سطح کیفیت یکسانی هستند.

ممکن است شما به هنگام خرید باطری یو پی اس صبا و باطری خودرویی صبا ، تعدا باتری کهنه داشته باشید، ما به عنوان نماینده رسمی صبا باتری، باتری کهنه UPS شما را خریداری می کنیم و مبلغ آن را از قیمت فاکتور باتری نو کسر می کنیم.

باتری های کهنه و فرسوده توسط کارخانه صبا باتری به بهترین شکل بازیافت می شود؛ هدف از بازیافت باطری فرسوده ، رسیدن به دو هدف زیر می باشد:

کمک به حفظ محیط زیست: باتری خودرویی و باتری صنعتی صبا ، دارای مقداری اسید و بدنه ای از جنس پلاستیک است که اگر به محیط زیست ورود پیدا کنند، آسیب فراوانی به آن وارد می کند، اما با بازیافت صحیح می توان این مواد را مهار کرد و برای تولید محصولاتی دیگر از آنها استفاده صحیح کرد.
کم کردن هزینه های تولید باتری: باتری های خودرویی و باتری یو پی اس دارای مقداری فلز سرب هستند که می توان با بازیافت آن و بازگرداندن آن به چرخه تولید، هزینه تولید باتری را کاهش داد و باتری نو را با قیمت مناسب تری به بازار عرضه کرد.

شما با تحویل باتری فرسوده به کارخانه صبا باطری ، کمک بزرگی به محیط زیست و کنترل قیمت باتری می کنید.
برای اگاهی از قیمت باطری پراید صبا میتوانید با شماره 09120034135 تماس بگیرید.


امیدوارم مقاله مختصری که درمورد باطری صبا برای پراید تهیه کردم مفید واقع شود.

Loader