قیمت باطری ماشین صبا باتری

قیمت باطری ماشین صبا باتری

09202161918

ارسال و نصب رایگان

ما تعهد داریم که محصولات شرکت صبا باتری را با قیمت و نرخ مصوب دولتی عرضه کنیم و به مشتریان خود تضمین کنیم که محصولاتی که در این وبسایت عرضه می‌شوند دارای کیفیت اصلی و گارانتی معتبر شرکت صبا باتری هستند.

طبق تصمیم کارخانه صبا باتری، تمام نمایندگان مجبور هستند هنگام فروش باتری خودرو صبا، باتری‌های قدیمی را برداشت و به کارخانه تحویل دهند. کارخانه صبا باتری برای تشویق مشتریان به تحویل باتری‌های قدیمی اقدام به خرید باتری‌های مستعمل از مشتریان خود می‌کند و قیمت آن را نسبت به قیمت باتری جدید کاهش می‌دهد. لطفا باتری قدیمی را تحویل دهید تا مقداری از قیمت باتری کاهش یابد. مقدار کاهش قیمت باتری جدید توسط کارخانه صبا باتری تعیین شده است.

در واقع، شرکت امداد باتری آسان به منظور بهبود کیفیت زندگی و رفع نیازهای روزافزون هموطنان، در حوزه فروش باتری خودرو آنلاین فعالیت می‌کند. با ایجاد یک بستر امن، سفارشات موفق در فضای اینترنت را به‌عنوان رکن اصلی توسعه فعالیت‌های خود در زمینه فروش باتری خودرو قرار داده‌ایم. دریافت سفارش باتری از سراسر استان تهران، ایجاد ساختاری متناسب با نیازهای مشتری، اعتمادزا کردن در سفارشات آنلاین و ارائه پشتیبانی به موقع از مزیت‌های اصلی سفارش آنلاین در شرکت امداد باتری است. امیدواریم با چشم‌انداز روشن به آینده و با تکیه بر اصول اخلاقی و تجاری، در ایجاد ارتباط پایدار با مشتریان تأثیرگذار باشیم و آن‌ها را ترغیب کنیم تا از خدمات آنلاین استفاده کنند و الگوی زندگی مردم ایران را تغییر دهند.

شرکت امداد باتری برای راحتی و آسودگی مشتریان، خدمات ویژه‌ای مانند ارسال رایگان باتری خودرو به تمام نقاط تهران، نصب رایگان باتری توسط کارشناسان مجرب و تست سلامت باتری را ارائه می‌دهد.

Loader