صبا باتری 74 آمپر

صبا باتری 74 آمپر

09202161918

خرید باطری

صبا باتری 74 آمپر با توجه به قیمت، مشخصات و کیفیتی که دارد، همواره انتخاب بسیاری از مشتریان بوده و هست.

صبا باتری 74 آمپر، یکی از باتری‌های پر مصرف‌ترین موجود در بازار است.

دلیل مصرف فراوان این باتری بر روی خودروهای مختلف این است که صبا باتری 74 آمپر بر روی اکثر خودروهای موجود بازدهی بالایی دارد و به عبارتی مصرف کنندگان باتری تمایل دارند باتری قدرتمندتری را بر روی خودرویشان نصب کنند تا عمر باتری بیشتری داشته باشد.

همچنین آن ها میتوانند با استفاده از صبا باتری 74 آمپر تجهیزات برقی مانند سیستم صوتی یا لامپ‌های روشنایی را نصب کنند.

صبا باتری 74 آمپر، به راحتی بر روی فضای موجود برای نصب باتری بر روی خودرو قرار می‌گیرد و همچنین آمپر مناسبی برای سیستم برق خودرویی است.

باتری قوی‌تر از 74 آمپر، به آمپر 80 و سپس به آمپر 88 می‌رسد که به دلیل ابعاد بزرگتر، نمی‌توان آن را بر روی بیشتر خودروها نصب کرد.

اغلب خودروهای موجود در کشور، صبا باتری 74 آمپر را به راحتی می‌توانند نصب کنند.

از جمله خودروهای مانند پژو، پرشیا، سمند، ال 90، پراید، زانتیا، ماکسیما، پیکان، پاژن، 206 و 207، آوانته، آزرا، مگان، و ریو و بسیاری خودروهای دیگر.

البته برخی از این خودروها باتری فابریک آنها 74 آمپر ندارند، اما برای بهتر کار کردن باتری، توصیه می‌شود صبا باتری 74 آمپر نصب شود.

توجه داشته باشید که با افزایش چند آمپر، مشکلی در خودرو به وجود نمی‌آید.

در واقع باعث بهبود عملکرد باتری و سیستم برق خودرو می‌شود.

همچنین برخی خودروها، به خصوص خودروهای شاسی بلند، به دلیل نوع سرباتری و قطب باتری، قادر به استفاده از باتری 74 آمپر نیستند و فقط باتری 70 یا 60 آمپر مناسب خودرو را نصب می‌کنند.

همچنین برخی خودروها مانند تیبا، 206 مدل 94 به بالا و رانا فضای کافی برای نصب باتری 74 آمپر ندارند و تنها می‌توانند باتری 55 یا 60 آمپر را نصب کنند.

ابعاد و مشخصات صبا باتری 74 آمپر ماشین به شرح زیر است:

طول باطری: 28 سانتیمتر
عرض باطری: 18 سانتیمتر
ارتفاع باطری: 18 سانتیمتر

اندازه و ابعاد همه باطری های صبا باتری 74 آمپر، به صورت استاندارد و یکسان است (دقیقا همان ابعادی که در بالا ذکر شده است).

به هنگام استفاده از صبا باتری 74 آمپر برای خودروهایی که باطری فابریک آنها 74 آمپر نیست به دینام قدرت و آمپر را در نظر بگیرید.

اگر دینام ضعیف باشد، توان شارژ باطری 74 آمپر به خوبی ارائه نمیشود و ممکن است باطری و دینام خسارت ببینند.

دینام 80 آمپر به خوبی باطری 74 آمپر را شارژ میکند. به طور معمول باید دینام با آمپر قویتر از باطری باشد تا بتواند باطری را به صورت کامل شارژ کند.

جهت استعلام موجودی و خرید صبا باتری 74 آمپر میتوانید بصورت شبانه روزی با شماره ی 09120034135 تماس بگیرید.

Loader